Księga Gości

Księga Gości

Jedną z najlepszych pamiątek, jakie mogę zaproponować jest Księga Gości. Do niej zaproszone osoby mogą wpisać nie tylko swoje imię i nazwisko, ale także krótkie sentencje, wierszyki lub zabawne porady. Po latach czytanie takich wpisów sprawia naprawdę sporo przyjemności.
Jako producent tego typu Ksiąg Gości mogę zaoferować je w formie książkowej o formacie A4 w poziomie (21-30 cm) w objętości 60, 80 lub 100 stron. Strony mogą być białe lub czarne. Na czarnych stronach ładnie prezentują się wklejane z fotobudek zdjęcia. Można na nich pisać kolorowymi pisakami i markerami. Długopisy z białymi lub złotymi wkładami przeznaczonymi do pisania na czarnych kartach również można nabyć w moim sklepie.
Kartki są bigowane, co stanowi dodatkowe urozmaicenie i pozwala na łatwiejsze otwieranie Księgi Gości i wpisywanie życzeń albo sentencji.
Obecnie w sprzedaży pojawiły się różne Księgi Gości o wymyślnych kształtach np.: drzewek, odcisków palców, dłoni itp. Na pewno takie ciekawe kształty mają swoje zalety i kojarzą się z oryginalnością, jednak nic nie zastąpi starego dobrego kształtu książki. Wymyślny kształt po pewnym czasie się opatrzy. Natomiast książka ma tę zaletę, że można ją postawić na półce pomiędzy innymi tomami i zawsze po nią sięgnąć, gdy będzie się chciało przypomnieć sobie te niepowtarzalne chwile.
Na koniec proponuję poświęcić trochę uwagi okładce Księgi Gości. Zawartość jest najważniejsza, ale ładna okładka też jest istotna. Mogę wykonać okładkę w dowolnym kolorze. Okładka może być wykonana z: tkaniny introligatorskiej, ekoskóry lub z okleiny. Wzornik tkanin został udostępniony na stronie. Na okładce może zostać wypalony laserem dowolny wzór wg życzenia Młodej Pary. Jedynym warunkiem jest dostarczenie wzoru przygotowanego pod grawer, by można było go wypalić laserem. Na mojej stronie dostępne są również gotowe wzory do wyboru.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź